top of page
לקוחות ממליצים
הנחיית יוגה קונדוליני

ליאת גיא

הנחיית יוגה קונדוליני

כמורה ליוגה ומדיטציה וכמטפלת, ה"מוצר" שאני מציעה לקהל שלי הוא למעשה אני עצמי - על הידע, הניסיון והערכים שלי. השירות שאני מציעה לקהל הוא השליחות שלי ועל כן היה לי חשוב במיוחד שהביטוי הגרפי של הפרסומים שלי יבטא אותי באופן נאמן.

דורית ברון היא בדיוק האדם הנכון לעשות זאת. היא יצרה למעני חומרי פרסום יפהפיים ועשתה זאת בתהליך שהחל בניסיון כן ועמוק לתפוס את המהות והרוח של הערכים שלי.

לאורך כל העבודה איתה ניכר כמה אכפתיות היא משקיעה בתרגום המסרים שלי ליצירה גרפית. יותר מזה, היא באה עם רעיונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה שבסופו של תהליך הובילו ליצירת מוצרים יוצאי דופן במקוריותם.

כל זאת נעשה בנועם, בזריזות, במקצועיות רבה ועם הקפדה על איכות מוצר מירבית. היה לי לעונג.

טיפולי רפלקסולוגיה

חיה דמרי

טיפולי רפלקסולוגיה

היי דורית רציתי להודות לך על הגרפיקה לפרסום העסק שלי על המקצועיות והסבלנות . תודה על הכל 💞🌸💞

מעצבת פנים

ענת שרגאי

מעצבת פנים

הי דורית ,
רוצה להודות לך על האתר המקסים ומלא שימחה שעיצבת עבורי.

אני מעצבת פנים ומבינה דבר מה בעיצוב, למרות זאת לא יכולתי להסביר לך את הכיוון בו אני מעוניינת, ואת כשראית את התמונות שצריכות להיות באתר, כבר הבנת את הראש שלי 😊

עיצבת לי אתר בדמותי, לא יכולתי לבקש יותר,
תודה על שיתוף הפעולה
בברכה,
ענת שרגאי - עיצוב פנים
להפוך חלום לבית

מאמן ספורטאים  Infinity Mind

רוני כהן

מאמן ספורטאים Infinity Mind

עוד כשהייתי מטפל בשיטת רביב לפיתוח כישורי קשב ולמידה, השתמשתי בכישוריה של דורית לעצב ולמתג אותי כמטפל. עם הזמן גדלתי (וגם היא) ובשנת 2015 הקמתי את חברת infinity mind.

דורית הלכה איתי עקב בצד אגודל ועזרה לי לדייק את המסרים החשובים שלי לשפה גראפית נכונה למהות העבודה שלי, תוך כדי הקפדה על שפה עיצובית שמזמינה את הלקוח להיכנס לאתר שלי ולהיחשף לתכנים שבו.

כבר מעל 10 שנים שאני עובד עם דורית כמעצבת של העסק שלי, ואם במשך השנים אין די בכדי להסביר הכל, אומר רק שהגישה המקצועית שלה, היכולת שלה להקשיב ולדייק, להתעקש כשצריך, הזמינות וקצב העבודה שלה הפכו לי, כבעל עסק, את החיים לקלים יותר.

מעבר לאישיותה הנעימה ולמקצועיות שלה, אין לי ספק כי המיתוג והלוגו, עיצוב האתר (בעברית ואנגלית) וכן כרטיסי הביקור והפליירים, עזרו לי להתפתח ולהרחיב את קהל לקוחותיי בצורה משמעותית.

מנהל חברת התקשורת מטאור

ליאור מזרחי

מנהל חברת התקשורת מטאור

יצא לי כמה פעמים להיעזר בשירותיה של דורית, כמובן שמאז הפעם הראשונה אני תמיד ממליץ עליה וחוזר אליה בכל מצב שאני צריך עבודה עיצובית שדורשת חשיבה יצירתית וביצוע מוקפד, שישדר את המסר שאני רוצה להעביר.

העבודה הראשונה שקיבלתי ממנה היה עיצוב לוגו, העיצוב של דורית נתן לי אנחת רווחה והוא איתי עד היום. לאחר מכן חזרתי והשתמשתי בשירותיה שוב ושוב, ואני כל פעם נהנה מהדבר הבא שדורית תוציא תחת ידיה.

ברצוני לציין שכמעט תמיד כשמזמינים עבודת עיצוב, יש פער בין ההתרשמות מאיש המקצוע (שאת זה יודעים הרבה אנשים ליצור) לבין המענה של התוצר הסופי לרעיון שניסינו להעביר לאיש המקצוע. אצל דורית גם ההתרשמות והרמה גבוהה מאוד וגם המוצר קולע בדיוק למטרה.

למי שמעוניין בעבודה שהיא כמה צעדים קדימה, אני ממליץ בחום לפנות לדורית, קשה מאוד למצוא גרפיקאים ברמה הזו.

מנהל מכון רביב

ברק בן שמחון

מנהל מכון רביב

דורית היקרה
אחרי שנים של עבודה משותפת, רציתי להודות לך על עבודתך המקצועית והאיכותית ביותר.

עיצבת עבורי במשך השנים מוצרים שונים: את הלוגו שלנו, בעברית ובאנגלית, את האתר לשיטת רביב, מצגת מקצועית להרצאות, פרסומים דיגיטליים, כתבות פרסום, ברושורים.

את תמיד נותנת מענה מקצועי שצריך אותך, והכל במחירים הוגנים. מקווה שתמשיכי לתת מענה מקצועי כפי שאת יודעת ללקוחות טובים ורבים.

המשך עבודה משותפת פורה

מטפלת ברפואה סינית

עפרה אופנהיימר

מטפלת ברפואה סינית

דורית יקרה אני רוצה להגיד לך תודה רבה על האתר שבנית לי. מלכתחילה בחרתי לעבוד אתך כי אני אוהבת את העיצובים שלך. העיצובים שלך נקיים ויפים, ואני אוהבת מאוד את הבחירה שלך בצבעים.

לכל אורך הדרך הייתי איתי, קשובה אלי ולצרכי וגם לחששות שלי. יחד, לאט לאט, נבנה האתר.

אז תודה רבה על הכול, וכמובן שהתוצאה מוכיחה שבחרתי את האדם הנכון לבנות לי את האתר, אז שוב תודה. עפרה

אופטיקאי,  Eye Way

אופיר ניסים

אופטיקאי, Eye Way

דורית יקרה, רציתי להודות לך מקרב לב עבור הטיפול המקצועי והמסור שנתת לי. ראשית, לפני בניית האתר עבורי, ישבת עימי וביררת בסבלנות את כל הצרכים שלי ועזרת לי להגדיר את העסק, הבהרת לי מה צריך ומה מיותר.

מעבר לכתיבה השיווקית המצוינת ובחירת התמונות המעולה, את אמנית בנפשך ובפועלך ויצרת לי מרחב שיווקי ומכירתי שהולם את צרכיי ועוזר לי מאוד בהתנהלות מול הלקוחות שלי. כמובן שמעבר לתוכן הגית את השם הנפלא של העסק שלי. תודה על כל מה שעשית עבורי. אופיר ניסים Eye Way

בעלת הוצאת ספרים רימונים

יעל שכנאי

בעלת הוצאת ספרים רימונים

דורית ברון הייתה שותפה לבניית אתר בוורדפרס עבור הוצאת רימונים שבבעלותי. יכולות העיצוב שלה מרהיבות והיא מגוונת ונענית לכל בקשה באדיבות ובנדיבות.

את האתר השני שלי, על פלטפורמת וויקס, שמיועד למפגשים, הרצאות וסדנאות כתיבה שאני עורכת, בנתה דורית מן היסוד והדריכה אותי כדי שאוכל להכניס מוצרים חדשים ולערוך כרצוני לאחר שהעבודה הושלמה על ידה.

ממליצה בעיניים עצומות על דורית, לבניית אתר ולעיצובו. היא יסודית, נעימה ומאוד מגוונת בשירות שלה לטובת האתר.

יעל שכנאי, מו"לית הוצאת רימונים, סופרת, עורכת ומנחת סדנאות כתיבה

צלמת, אמנית

יער שפטל

צלמת, אמנית

אני עובדת על עיצוב האתר שלי והתוכן עם דורית כבר כמה שנים ואני מתפעלת תמיד ממהירות התפיסה, מהדמיון הקולח, היצירתיות, ההקשבה וההשתתפות במעשה רקמת האתר....

דורית אחראית. זריזה. פתוחה לכל רעיון ומעשירה אותו. אני תמיד רושמת לי את מפגשי העבודה שלנו כחוויה מחזקת, מעשירה וטוב טעם רב בה.

דורית אמינה ועבודתה מוקפדת. מדוקדקת. ובשפת הסלנג ,אם יורשה לי "מתוקתקת" !!!
ממליצה בחום רב

מנהלת בית הספר לאנגלית

ד"ר תמי לנדאו

מנהלת בית הספר לאנגלית

בסוף שנת 2019 החלטתי לשדרג את אתר האינטרנט של מרכז הלמידה שלי ופניתי לדורית ברון בעקבות המלצה חמה שקיבלתי. דורית בנתה לי אתר חדש, מודרני וידידותי.

העבודה עם דורית הייתה נעימה תוך הכוונה מקצועית ועניינית בחלקים בהם ה input שלי היה נחוץ. דורית הייתה זמינה מאוד לאורך כל תקופת בניית האתר ובעצם עד היום בכל שאלה שיש לי אליה.

כמו קודמיי, גם אני ממליצה בחום על דורית ברון לבניית אתר אינטרנט.

bottom of page