top of page
J.gif
מוצרים תומכי-טיפול 
חומרי הדרכה להשתלמויות
מוצרי העצמה לסדנאות
סדנת סיה מעגל סיום_edited.jpg

מיתוג סדנת ניה בנושא

הכרת תודה

מיתוג מוצרים לסדנת ניה שהתקיימה ב 31.12.22 בסטודיו בוסתן. התאריך הסימבולי נבחר בהתאם לנושא הסדנא של הכרת תודה על הטוב שבחיינו. בסוף הסדנא, במעגל הסיום, הדליקה בתורה, כל משתתפת, נר אישי, בעודה מביעה הכרת תודה על מה שקיבלה במהלך הסדנא. כמו כן קיבלה כל משתתפת פנקס עם האות הראשונה של שמה הפרטי בליווי המוטו של ניה המדבר על "עכשיו אני". בפנקס התבקשה כל משתתפת לכתוב כל יום משהוא טוב שעליו היא מודה ובכך לתרגל חשיבה חיובית מקדמת ומעצימה.

את הסדנא העבירה לימור בראל.

20230221_124742.jpg

סדנאות קולאז

קולאז היא טכניקה מוכרת ואהובה לביטוי רגשי אישי. היא מאפשרת שימוש בדימויים בשילוב עם טקסטים. רובד אחרי רובד נבנה הסיפור. חלקו גלוי. חלקו מוסתר.

כמעצבת מוצר, אני לוקחת את הקולאז צעד נוסף, ומיישמת אותו על מוצרים לשימוש יומיומי כגון שעון קיר, צנצנות תבלינים, מניפה, קופסאות, פנקסים ועוד. 

20230221_123653.jpg
20230221_125836_edited.jpg

קונדליני יוגה

בסטודיו נעים

מוצרים פירסומיים עבור סדרת שיעורי יוגה קונדליני בהנחייתה של ליאת גיא. הסדרה כוללת 12 מפגשים במהלכם יועברו התירגולים בהתאם לצ'אקרות השונות. כל תלמיד קיבל כרטיס שבצידו האחד איור של מיקומי הצ'אקרות העיקריות ובצידו האחר מנטרות סאט נאם.

לחשוב-טוב-מגנט.jpg

 © לַחֲשוב טוֹב

CBT, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, תופס בשנים האחרונות מקום רב בעולם הטיפול ומוכיח עצמו ככלי ממוקד ויעיל לשינוי דפוסים התנהגותיים. המוצר ”לַחֲשֹׁב טוֹב ©” נועד לשמש ככלי עזר טיפולי, בעזרתו ילמד המטופל לבחון את מנגנון הפרשנות האוטומטית שלו, ולאתגר אותה. 

הבחירה ליצור את המוצר בחלוקה לארבעה חלקים מתחלפים, ממחישה את הפעולה המנטלית של החלפת הפרשנות, וכיצד פעולה זו משנה את הרגש המתעורר, ומכאן את ההתנהגות. 

אפקטיביות הטיפול תלויה בהצלחת המטופל לנהל רישום של אירועים איתם הוא מתקשה להתמודד ביום יום. מניסיוני האישי, אני יודעת כמה תהליך הרישום הוא מאתגר ועד כמה קשה להתמיד בו. כמעצבת, אני מכירה את כוחו של העיצוב ואת יכולתו להפוך תרגול מורכב לחווייתי ומשחקי. ממקום זה פיתחתי מוצר זה שעזר לי ואני מאמינה שהוא יכול לעזור גם לאחרים. 


המוצר קיים כפנקס אישי, בשני גדלים שונים, וכלוח מגנטי המותאם לאימון משותף בחדר הטיפולים. ניתן להזמין את המוצר עם המיתוג של הקליניקה / המטפל.
 

 © גָּדֵל עִם הַזְּמַן

רכישת הרגלי התארגנות, בניית סדר-יום, פיתוח עצמאות וקבלת אחריות, הן בין היכולות החשובות ביותר שצריכים ילדים לרכוש במהלך התפתחותם. המוצר שעון ההתארגנות  ”גָּדֵל עִם הַזְּמַן ©” הופך את רכישת היכולות הללו לחווייתית, תוך כדי העצמת הילד ופיתוח תפיסת הזמן שלו. 

השעון כולל סט מגנטים עם פעולות המותאמות להתארגנות הבוקר וסט נוסף המתאים להתארגנות הערב. הילד בוחר היכן, ברצף הזמן, הוא רוצה לבצע את הפעולה הנדרשת, שם הוא מצמיד את המגנט. הילד עוקב אחר התקדמות הזמן וכך לומד להתחייב לזמנים ולעבור ממשימה למשימה. 

שימוש נוסף, וחשוב לא פחות, הוא רכישת היכולת לקרוא שעון מחוגים. על מנת לעזור לילד להבדיל בין "זמן השעות" ל"זמן הדקות",  קיימים בשעון שני מעגלי מספרים. האחד, מעגל השעות הפנימי (האדום), הפוגש את מחוג השעות הקצר, והשני, מעגל הדקות החיצוני (הירוק) , הפוגש את מחוג השעות הארוך.

 

באופן הזה, הלימוד הופך להיות ברור וקל.
 

bottom of page